Zarejestruj nazwę Użytkownika

Reklama na edudu

Formy reklamy

Cennik


Rola edukacji z wykorzystaniem Internetu przybiera na znaczeniu

 


Co miesiąc ponad 4 miliony uczniów otwiera komputery, by za pośrednictwem Internetu dowiedzieć sie, jak poprawnie odrobić zadanie domowe, co należy przygotować, by bez trudu zdać ważny egzamin, czy choćby po to, by najbliższą klasówkę napisać na pięć! Liczba uczniów wykorzystujących Internet do nauki z dnia na dzień rośnie.

 

 


Żaden inny portal edukacyjny nie korzysta z tak nowoczesnej formy prezentowanie treści, czyli educastów


Jako jedyni w Polsce publikujemy educasty - czyli krótkie filmiki edukacyjne. Zależy nam, by uczniowie mieli dostęp do nowoczesnych form nauki, by mogli łączyć tradycyjne sposoby nauki z tymi nowatorskimi. Takie połączenie gwarantuje lepsze efekty, uczeń z pewnością więcej zapamięta. Educasty można nazwać multimedialną ściągą, to dzięki nim łatwiej jest usystematyzować informacje zdobyte w szkole.

 


Współpracujemy z ekspertami, dlatego prezentujemy jedynie rzetelnie opracowane materiały

 


Dużą wagę przywiązujemy do treści prezentowanych w portalu. Zależy nam, by uczeń korzystający z edudu.pl miał gwarancję jakości. Na innych edukacyjnych stronach w większości publikowane są ściągi, streszczenia czy materiały dydaktyczne opracowane przez samych internautów. Na edudu.pl educasty i ściągi opracowane są przez samych nauczycieli.

 


Dajemy możliwość korzystania z videoreklamy, która najlepiej trafia do odbiorców


Videoreklama daje szczególna możliwość dotarcia do grupy docelowej. Reklamy video poprzedzające educasty nie mogą być ani wyłączone, ani pominięte przez odbiorcę. Reklamodawca ma pewność, że jego spot reklamowy zostanie obejrzany przez każdego użytkownika edudu.pl.

 

 

Oferujemy współpracę sponsorską już na etapie produkcji educastów

 


Produkowane przez nas educasty mogą zawierać logo Państwa marki lub treści sponsorowane. W ten sposób niezależnie od miejsca i czasu publikacji danego educastu Państwa marka już na zawsze będzie z nim związana.