Zarejestruj nazwę Użytkownika
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Junior Member

trochę o studiach na Łazarskim(Wwa)?

hej, czy ktoś z Was wybiera się na prawo na Łazarskiego do Warszawy? Moja kuzynka studiowała na Koźmińskim, ale nie była zadowolona ogólnie, dlatego myślę o Łazarskim. Słyszałem dobre opinie, że atmosfera dobra, że stypendia mają wysokie i nawet na dziennych można sobie dobrze rozbudować cv, a to w sumie ważne. Także jakby ktoś się bardziej orientował to niech napisze.

Junior Member
    ja się wybieram, nawet się już zapisałam. Same pozytywy słyszałam o łazarskim. Generalnie przekonało mnie położenie tej szkoły, bo będę mieszkać przy metrze Natolin to metrem będe miała rzut beretem. noo w ogóle u nich jest ten system punktów ECTS czy jak to się tam nazywa i dzięki temu bede mogła na Erazmusa pojechać ;D Koleżanka która tam studiuje mówi, ze kupe hajsu dają na stypendia, czego chcieć więcej. nie ma co się zastanawiać, dawaj!

Junior Member

mieszkanie

A czy może ktoś z kandydatów Łazarskiego poszukuje współlokatorki?

Junior Member
    Cytat Napisał justynao2 Zobacz post
    A czy może ktoś z kandydatów Łazarskiego poszukuje współlokatorki?

ja akurat mam gdzie mieszkać , ale z tego co się orientuję to jest mnóstwo ogłoszeń na tablicy ogłoszeń na korytarzu na łazarskim.... możesz też się zgłosić do działu zakwaterowania... moja znajoma znalazła tak mieszkanie....

Junior Member
    i jak znalazłaś już coś? czy popytać wśród znajomych na łazarskim??????

Uprawnienia