Zarejestruj nazwę Użytkownika
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
    Administrator Avatar edudu
    Sprawdziliśmy tylko jeden SMS został wysłany poprawnie, pozostałe musiały mieć jakiś błąd, nie otrzymaliśmy tej płatności dlatego nie odblokowały się kolejne filmiki. Spróbuj ponownie, za te źle wysłane smsy pieniądze nie zostaną pobrane.

Junior Member
    Czegoś tu nie rozumiem.... Wysłałam jednego sms dzięki któremu powinnam mieć dostęp do wszystkich filmików na 48h. To się płaci za dwie doby prawda? A nie za jeden filmik.

Junior Member
    Uzyskałam już odpowiedź. Myślałam, że po skorzystaniu z waszego portalu będę mogła lepiej przyswoić sobie wiedzę z geografii. Okazało się jednak, że nie jest to chęć pomocy uczniom lecz czysty wyzysk. Za oglądnięcie dziesięciu filmików, które trwają po 10 minut płacę tyle co za godzinę korepetycji z profesorem, który jest tylko do mojej dyspozycji. Pomimo tego, że filmiki bardzo mi się podobają i chętnie bym z nich korzystała jestem rozczarowana kwotą, która dla mnie jest zbyt wysoka i nie pozwoli mi na korzystanie z waszych usług.

za 10 filmików odblokowanych na 14 dni płacisz 19 zł, to chyba nie jest wygórowana cena, filmiki trwają 10 minut ale zawierają pełny materiał z poszczególnych zagadnień, zachęcamy jednak do korzystania bo portal jest przygotowany z myślą o uczniach dlatego ponad połowa filmików jest za darmo

Junior Member
    wykupujac abonament na 2 miesiace za sto zloty mam nie ograniczony dostep przez 2 miesiace do wszystkich materialow jaki i zwosu historii oraz angielskiego prosze o szybkie info zastanawiam sie nad wykupieniem pozdrawiam

Junior Member
    znaczy chcialem zapytac czy to na tej zasadzie dziala ze moge korzystac bez ograniczen przez 2 miesiace z kazdego filmiku?

tak, wykupienie abonamentu na 2 miesiące daje pełen dostęp do wszystkich filmików,

Junior Member
    Cytat Napisał aneczka153 Zobacz post
    Czegoś tu nie rozumiem.... Wysłałam jednego sms dzięki któremu powinnam mieć dostęp do wszystkich filmików na 48h. To się płaci za dwie doby prawda? A nie za jeden filmik.
    Mam ten sam problem, o co tu chodzi? Jeżeli aneczka 153 i ja rozumiemy sytuacje w taki sam sposób i jesteśmy w błędzie, proszę zmienić sposób formułowania zasad na tym portalu.

kupując pakiet wybierasz np. '1 educats (48h)' oznacza to, ze masz przez 48 godzin dostęp do 1 educatsu, jak wybierasz 10 educatsów to masz do nich dostęp przez 14 dni

Junior Member
    ja zapłaciłam prawie 5 zł i mi filmik też nie działa :/

Uprawnienia